• yunusoğlu

 • GÜNCEL PROJELERİMİZ
 • Satışı Devam Eden Yunusoğlu İnşaat Projeleri
  Yunusoğlu Veranda Güzelbahçe

  YUNUSOĞLU İNŞAAT 1971'den günümüze geçen, 52 yıl boyunca müşteri memnuniyeti

  Uzman Kadro ve Profosyenel Ekip anlayışı, Kaliteli Malzeme ve Son Teknoloji Sistemleri, Etik Değerlere ve Doğaya Saygılı, Estetik ve Fonksiyonel Yapı Anlayışı.

  ÖZEL MİMARİ

  ÖZEL TASARIM PROJELER

  Mimarlık , İnsanların yaşamasını kolaylaştırmak ve barınma, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere mekânları, işlevsel gereksinmeleri teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik yaratıcılıkla inşa etme sanatı; kısaca, yapıları ve fiziksel çevreyi uygun ölçülerde tasarlama ve inşa etme sanat ve bilimidir. Yunusoğlu İnşaat, inşaa ettiği bütün yapılarında bütün bu unsurları göz önüne alarak sizlere yaşayan mekanlar sunmaktadır.

  ÜSTÜN MÜHENDİSLİK

  ÜSTÜN MÜHENDİSLİK ANLAYIŞI

  Mühendislik, bilimi kullanarak, etik değerleri mutlaka gözeterek, müşteri taleplerini karşılayacak şeyler tasarlamak ve imal/inşa etmektir; bilimsel verileri gündelik hususlar için kullanabilmektir; teknolojiyi insanlık yararına uygulamaktır; aklı ve bilimsel yöntemleri doğal kaynakların insanlık yararına en uygun kullanılması için uygulama sanatıdır; hatta belki bilim ile sanat arasındaki köprüdür. Yunusoğlu İnşaat, bu üstün mühendislik anlayışıyla projelerini gerçekleştirmektedir.

  DAYANIKLI BİNALAR

  48 YILLIK TECRÜBE

  Bir binanın doğru yalıtımla donatılmış olması, dayanıklılığı ve güvenilirliğini belirleyen etkenlerin başında geliyor. İlk bakışta görünmeyen ama uzun vadede alıcının rahatına, sağlığına ve hatta hayatına mal olabilecek detaylar genel görüntüden çok daha fazla önem taşıyor. Profosyenel ekip anlayışına sahip Yunusoğlu İnşaat, 48 yıllık deneyimi ve tecrübesiyle, insan sağlığını öncelikli ilke olarak benimseyerek, yapı projelerine emin adımlarla devam etmektedir.

  NEDEN YUNUSOĞLU

  Bizi Seçmek İçin Birçok Sebebiniz Var

  ÖZEL TASARIM PROJELER Mimarlık , İnsanların yaşamasını kolaylaştırmak ve barınma, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere mekânları, işlevsel gereksinmeleri teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik yaratıcılıkla inşa etme sanatı; kısaca, yapıları ve fiziksel çevreyi uygun ölçülerde tasarlama ve inşa etme sanat ve bilimidir. Yunusoğlu İnşaat, inşaa ettiği bütün yapılarında bütün bu unsurları göz önüne alarak sizlere yaşayan mekanlar sunmaktadır.


  ÜSTÜN MÜHENDİSLİK ANLAYIŞI Mühendislik, bilimi kullanarak, etik değerleri mutlaka gözeterek, müşteri taleplerini karşılayacak şeyler tasarlamak ve imal/inşa etmektir; bilimsel verileri gündelik hususlar için kullanabilmektir; teknolojiyi insanlık yararına uygulamaktır; aklı ve bilimsel yöntemleri doğal kaynakların insanlık yararına en uygun kullanılması için uygulama sanatıdır; hatta belki bilim ile sanat arasındaki köprüdür. Yunusoğlu İnşaat, bu üstün mühendislik anlayışıyla projelerini gerçekleştirmektedir.


  44 YILLIK DENEYİM Bir binanın doğru yalıtımla donatılmış olması, dayanıklılığı ve güvenilirliğini belirleyen etkenlerin başında geliyor. İlk bakışta görünmeyen ama uzun vadede alıcının rahatına, sağlığına ve hatta hayatına mal olabilecek detaylar genel görüntüden çok daha fazla önem taşıyor. Profosyenel ekip anlayışına sahip Yunusoğlu İnşaat, 44 yıllık deneyimi ve tecrübesiyle, insan sağlığını öncelikli ilke olarak benimseyerek, yapı projelerine emin adımlarla devam etmektedir.

  YUNUSOĞLU

  Müşteri Görüşleri
  • Yunusoğlu İnşaat - Mehmet SADIK
  • Yunusoğlu İnşaat - Mürvet DİNÇ
  • Yunusoğlu İnşaat - Ayşegül Yıldız

  Güleryüzlü ekibi, kaliteli binaları ve iş disipliniyle İzmir'in sayılı firmalarından olan Yunusoğlu İnşaat'a başarılarının devamını diliyorum.

  - Mehmet SADIK

  Kaliteli malzeme seçimi ve mimarisiyle İzmir'in lider inşaat firmalarından olan Yunusoğlu İnşaat'a teşekkürler..

  - Mürvet DİNÇ

  Yaşayan konutların mimarı Güçlü Yunusoğlu'na teşekkürler..

  - Ayşegül Yıldız