Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!

Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!

Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atılmış, proje yapım aşamasındadır. Yunusoğlu İnşaat tarafından gerçekleştirilen projede herşey sizin için düşünüldü. Yunusoğlu İnşaat A.Ş. yönetim kurulu başkanı mimar Güçlü Yunusoğlu tarafından çizimleri tamamlanan Urla Casablanca Evleri'nde yaşama dair her ayrıntı mevcut.

Her türlü isteğe ve ihtiyaca hitap eden Urla Casablanca Evleri'nde farklı mimari seçeneklerle planlanmış ve konumlandırılmış evinizi bulmanız mümkün.

Her evin kendine ait müstakil girişi ve yeşil alanları ile dikkat çeken projede her ayrıntı size özel ve Yunusoğlu İnşaat A.Ş. güvencesiyle tasarlandı.
Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!Yunusoğlu İnşaat'ın yeni projesi Urla Casablanca Evleri'nin temelleri atıldı!